Cafe Bar PILON powstał w Toruniu, latem 1996 w starym bunkrze wojskowym o oznaczeniu A-1, wchadzącym w skład "Twierdzy Toruń". Projektowanie Twierdzy Toruń rozpoczęło się w 1872 r. W czasie 37 lat powstało około 200 dzieł obronnych (7 fortów głównych, 6 fortów pośrednich, 6 baterii artyleryjskich, 32 duże schrony piechoty, 52 schrony międzypola). Forty zostały rozmieszczone dookoła całego miasta. Fort A-1 to "Grodza nr. 6" - ostatnia z grodzy wewnętrznego pierścienia twierdzy. Położony jest nad Wisłą, pod mostem drogowym, w centrum Torunia MAPKA.
Nazwa lokalu zaczerpnięta została z powieści Johna Steinbecka - "Tortilla Flat". Dotychczas odbyło się ponad 1400 koncertów, imprez, pokazów, projekcji, wystaw. Klub przeżył w dobrym stanie kilka najazdów różnej maści mutantów. Mimo napotkanych przeszkód ma się dobrze w 19 roku działalności.  

Pozdrowienia i podziękowania dla tych którzy przychodzą do Pilona oraz dla kapel które tam grały:

19 WIOSEN (Łódź) , 1125 (Złotów) , 210 (Moskwa) , 4 HIPPIS (Berlin) , 666 ANIOŁÓW (Bydgoszcz) , 180 STOPNI (Bydzia) , 365 DNI (Ciechanów) , 2 SICK MONKEYS (UK) , AGENCJA T. (Toruń) , AGNES CRUST (Niemcy) , AQQ (Płock) , AKEPHAL (Niemcy) , AKTUS (Kijów) , ALIANS (Piła) , ALBION (Czechy) , ANTICHRYST (Lublin) , ANTI HOLOCAUS (Pl) , ANTIDOTUM (Warszawa) , AMOK (Grudziądz/Berlin) , ANALOGS (Szczecin) , APORIA (Tczew) , ANTIMANIAX (Austria) , APATIA NO (Brazylia) , APATIA (Poznań) , ANEMIA 77 (Białystok) , AS WE SPEAK (Elbląg) , ALIENACJA (Płock) , ARGIES (Argentyna) , AFTER THE BOMBS (Kanada) , ABDUCTEE SD (Szwecja) , ALL WHELL DRIVE (Poznań) , ALL DAY HELL (Biała Podlaska) , AUDRE (Wrocław) , ANTI DREAD (Szczecin) , A.J.K.S. (Sosnowiec) , ALERT! ALERT! (Lublin/Warszawa/Łódź) , ALONGSIDE (Bydgoszcz) , ANOTHER WRONG (Niemcy) , ALL GODS ARE DEAD (Trójmiasto) , ARRESTUM (Finlandia) , AGE OF WOE (Szwecja) , ASTRID LINDGREN (Poznań) , ANSA (Ciechanów) , ANEMJA (Gorzów Wlkp/Szczecin) , AUSCHWITZ RATS ( Łętownia) , AZBEST (Bydgoszcz) , BABY GOPAL (U.S) , BASTA BASTA (Finlandia) , BATTALION OF SAINTS (U.S) , BROTHER INFERIOR (U.S) , BIAŁA GORĄCZKA (Grudziądz) , BELLY BUTTON (Francja) , BLANKS 77 (U.S) , BLOODSHOT (Szkocja) , BURST (Szwecja) , BAD TASTE (Majorka) , BORA (Litwa) , BARACKCA (Węgry) , BLUNT BROTHERS CHINA (Toruń) , BLINDSIDE (Pl) , BUTH MAYER (Hamburg) , BICKLE' CAB (U.K) , BULBULATORS ("ślunsk") , BATYSKAF (Toruń) , BIKINI (Toruń) , BUTELIS BYRZGALO (Wilno) , BORN ANEW (Wa-wa) , BIG DEAL (Szwecja) , BARAKA FACE JUNTA (Kołobrzeg) , BEYOND THE BORDERS (Ryga/Łotwa) , BRUDNE DZIECI SIDA (Poznań) , BLACK BLOOD WORLD (Norwegia) , BIRTHDAY PARTY BAND (Warszawa/Drezno) , BAADER MEINHOF (Toruń) , BENKARTY PROBOSZCZA (Warszawa) , BROSIDED (Vilno) , BACKLASH (Finlandia) , BAY SICK (Toruń) , BLOWFUSE (Barcelona/Hiszpania) , BACOS PUNK (Argentyna) , BURN THE CROSS (Jasło) , CARPE DIEM (Toruń/Alex Kuj.) , CRESS (U.K. Lowton) , CHWILA CISZY (Toruń) , CELA NR.3 (Grudziądz) , CRITICA RADICALA (Rumunia) , CONSTRUCT (Holandia) , CONTAINER CRUSTIES FROM HELL (Holandia) , CIOS PONIŻEJ PASA (Piła) , CORE BALL (Toruń) , CONTEXT (Toruń) , CRACK (Pilon) , CATASTROFOBIA (Belgia) , COMPLITE (Dania) , CONCENTRATION CHAMP (Leeds, U.K.) , CHARLY FIASCO (Francja) , CALM THE FIRE (Kaszuby) , CODEX ALIMENTARIUS (Toruń/Ciechanów) , CZAS ZŁAMAĆ PRAWO , CF-19 (Kraków) , CANDID (Koło/Konin) , CONFUSA (Helsinki/ Finlandia) , CZOSNEK (Pl) , COUP D'ETAT (Niemcy) , CAST IN IRON (Warszawa) , CZERW NARODU (Warszawa) , CEASELESS DESOLATION (Puławy) , COME TO GET HER (Białoruś) , CARPER (Jastrzębie Zdrój) , CONCRETE DOG (Toruń) , CHARLIE LA GORE (Toruń) , CHORYGEN (Łódź) , CASTET (Śląsk) , DER KURORT (Austria) , DEZERTER (Warszawa) , DYSMORPHOPHOBIA (Warszawa) , DOCTORS (Płock) , DROPDEAD (U.S) , DEBILE (Toruń) , DE WAONZIN (Holandia) , DECREPIT (Niemcy) , DISGUSTING LIES (Łódź) , DISABLE (Łódź) , DR.GREEN (Wilno) , DIE LAST (Gdańsk) , DOBRY DZIEŃ (Gdańsk) , DANGA (Łotwa) , D-COMPOSE (Amsterdam) , DZIURAWE FUTERKO (Toruń) , DISTANCE IN EMBRACE (Niemcy) , DEFDUMP , D.N.O. (Warszawa) , Dr. FLEISCHMAN (Pieńsk) , DISORIENT (Gdynia) , D.Y.R.E.K.T.O.R. (Piła) , DEAD YUPPIES (Wrocław) , DOWN TO CONCRETE (Bydgoszcz) , DEAD SUBVERTS (UK) , DISPEL THE CROWD (Wa-wa) , DRIP OF LIES (Warszawa) , DELUSION (Czechy) , DZIECI Z BECZEK (Łódź) , DIPHERGAN (Gniew) , DESKONOCIDOS (USA) , DIFFENBACHIA (Wieluń) , DEATH TO STAGNATION (Toruń/Poznań) , DIRTY EAST GODVERDOMME (Holandia) , DYSFORIA (Bydgoszcz) , DEAD AMOEBA (Wąbrzeźno) , DESZCZ (Poznań) , EL BANDA (Warszawa) , EBOLA (U.K) , EBOLA (Berlin) , EARTH MOVEMENT (Pl) , EDEL WEISS PIRATEN (Olsztyn) , EGZEMA (Grudziądz) , EVIL (Wrocław) , EYE FOR AN EYE (Bielsko-Biała) , ECOWAR (Holandia) , EPILEPTIC WALK (Poznań) , EUGLENA (Sankt Petersburg/Rosja) , FILTHY BASTARD (Finlandia) , FAZED (Berlin) , FRIENDLY FIRE (Niemcy) , FLATPIG (U.K.) , FATE (Ziembice) , FOREST IN BLOOD (Francja) , FILTH OF MANKIND (Gdańsk) , FINAL STRIKE (Gryfino) , FISKALES AD HOK (Chile) , FORCA MACABRA (Finlandia) , F.P.O. (Macedonia) , FARMERS BOULEVARD (Niemcy) , FRESHPANTS (Lublin) , FORTY - FOUR (Poznań/Piła) , FREAKNATION (Hiszpania) , FOOLISH (Francja) , FAUSTO COPPI (Poznań/Piła) , FERTIL MISERIA (Medellin/Kolumbia) , FIGHT HEM ALL (Poznań) , GOOD OLD DAYS (Toruń) , GRRZZZ (Francja) , GLOBTROTTER (Piła) , GRACE WILL FALL (Szwecja) , GOVERNMENT FLU (Warszawa) , GANGSTERSKI CHWYT (Warszawa/ Włodawa) , GARAGE 11 (Warszawa) , GxFxTx (Good Fucking Time) (Vilno) , GUANTANAMO PARTY PROGRAM (Wrocław) , GRANDA (Chełmża) , GROWN COLD (Holandia) , G.A.R.S. (3miasto) , GANG CONTROL (Szwecja) , HALB 9 (Niemcy) , HAŁAS (Poznań) , HOPE DIES LAST (Białoruś) , HEAD JAM (U.K.) , HIBERNATION (Grecja) , HOW LONG (Czechy) , HOMOMILITIA (Łódź) , HISTERIA (Grudziądz) , HIPIES IN CONSPIREIT (B 48) , H.407 (Podkarpacie) , HARD WORK (Silesia) , HULK HOGAN (Warszawa) , HGW (Ruda Śląska) , HIRNLOS (Estonia) , HASTA LA VISTA (Wołów) , HAUDRAUF (Niemcy) , HOUNDS OF ORDER (Poznań) , HAWSER (Holandia) , HERIDA PROFUNDA (Gorzów) , HEART ON MY SLEEVE (Stockholm/Szwecja) , HAVE IT ALL (Dusseldorf/Niemcy) , IDEE FIXE (Pl) , INNER TERRESTRIALS (London) , INRI (Piła) , INDEGNITE (Poznań) , ILEGALITY (Słowacja) , I.O.U (Norwegia) , INSANE (Alex Kuj.) , INSUICIETY (Berlin) , INFEKCJA (Wrocław) , IDIOT SAVANT (Niemcy) , IN-SANE (Słowenia) , INDIGNITY (Poznań) , IMPERIAL LEATHER (Szwecja) , IN THE MAZE OF EXISTENCE (Piła) , INCOMUNICADO (Olsztyn) , IN VITRO (Lublin) , IDOL FALLS (Tczew) , JEMIAYKA (Toruń) , JASON (Brazylia) , JUGOSŁAWIA (Zielona Góra) , JUNK (Białystok) , JOHNNY WOLGA (Niemcy) , KANSA DEMOKRATIA (Finlandia) , KNOCKDOWN (Łódz) , KING PRAWN (U.K) , KRWAWE MELODIE (Warszawa) , KILLOV (Warszawa) , KARETKA (Grudziądz) , KLON (Giżycko) , KEVORKIAN (Czechy) , KOTILOF (Pl) , KORECKI & GRZYB (Tilt/Toruń) , KIDD BLUNT (Irlandia) , KNIFE IN THE LEG (Lublin) , KAMIKATZE (Szwecja) , KRYZYS TOŻSAMOŚCI (Warszawa) , KANSALAISTOTTELEMATTOMUUS (Finlandia) , KOMATOZ (Petersburg) , KOLIZJA (Warszawa) , KAROSHI (Toruń) , KATMA (Belgrad/Serbia) , K.A.D.T (KILLER AIRBORNE DISEASE TRANSMITTERS) (Londyn/U.K.) , LATE NIGHT RAID (Szwecja) , LA FRACTION (Paris,Fr.) , LA AFERRA (Lublin) , LORD (Łódź) , LENGTH OF TIME (Belgia) , LEWISIT (Czechy) , LOST (Łódź) , LESSER OF TWO (U.S) , LUMEN (Czechy) , LEUKEMIA (Węgry) , LENINO PROSPEKTAS (Wilno) , LIFE SCARS (Biała Podlaska) , LAST DAYS (Wrocław) , LOW ROLLERS (London/U.K) , LIE AFTER LIE (Wrocław) , LAZY CLASS (Warszawa) , MANIFEST (Sokołów Podlaski) , MANIFESTO JUKEBOX (Finlandia) , MAYA (Szwajcaria) , MINGLE (Niemcy) , MY MINDS MINE (Holandia) , MARAZM (Kutno) , MIST OF CONFUSION (Kutno) , MNIEJ WIĘCEJ (Toruń) , MUTINY (Australia) , MISSHELIUM (Francja) , MISTIC SUNRISE (Toruń) , MIND POLLUTION (Poznań) , MUERTE AL ESTADO (Bydgoszcz) , MORAL INFANITY (Pl) , MNODA (Poznań) , MY FIRST TIME (TorunioBydgoszcz) , MEINHOF (Londyn) , MOSCOW DEATH BRIGADE (Moskwa) , MINUS APES (Niemcy) , MASSMILICJA (Warszawa) , MY DOG'S A CAT (Białoruś) , MURUROA (Toruń) , MARIA KONOPNICKA (Pl) , MYMANMIKE (Seoul/Korea Południowa) , MSHAA (Bydgoszcz) , MORO MORO LAND (Nizhny Novgorod/Rosja) , MISTER X (Hrodna/Białoruś) , NEUROPATIA (Szprotawa) , NAGAKAKA (B 48) , NOTHING MORE , NO EXIT (B48) , NO REST (Brazylia) , NO CONFORME (Hiszpania) , NERVYBABY (Toruń) , NEXT VICTIMS (Poznań) , NETVARKOi (Litwa) , NO REASON WHY (Trójmiasto) , NEVER BACK DOWN (Niemcy) , NARCOTIX (U.K) , NO SE (Bytów) , NOTHING BETWEEN US (Warszawa) , NEUROPATHIA (Białystok) , NORYLSK (Włocławek) , NEW DAY RISE (Bydgoszcz) , NER-W (Warszawa) , NO MORE WAITING (Francja) , OI POLLOI (Szkocja) , O ZONE (Brodnica) , OREIRO (Ciechanowiec) , ONE KIND WORD (Poznań) , ONE DAY RISE (Lublin) , OVER THE TOP (Munster/Niemcy) , OUTBOUND (3miasto) , PLEDGE ALLIANCE (Austria) , PIDŻAMA PORNO (Poznań/Piła) , POLOPIRYNA S (Toruń) , PATRIMONIUM DEL PUEBLO (Polska) , PROJECT X (Unity2000) , PLEBANIA (Hel) , PRODEMOMEA (Bydgoszcz) , PROTOPLAZMA (Łódż) , PPD (Toruń) , PRZECIW (Lublin) , PRAPARATHION H (U.S) , PROTEST STAGNATION (U.S) , PROVOKED (U.S) , POKER FACE (Warszawa) , PODWÓRKOWI CHULIGANI (Płock) , POST REGIMENT (Warszawa) , POST SCRIPTUM (Toruń) , PROFESOR WILCZUR (Kraków) , POLAROID ANDROID (Wrocław) , PARALIŻ BAND (Toruń) , PUTRA FACTION (Bydgoszcz) , POGOTOWIE SEKSUALNE (Warszawa) , PAGDALAN (Niemcy) , PANDEMIA SISTEMA (Piła) , PRAWO DO JAZDY (Berlin/Pl) , PARTIYA (Białoruś) , PISTNS (Firenze/Włochy) , POGROMCY WDÓW I SIEROT (Grudziądz) , PILS (Tychy) , PERU (Węgrów/Lublin/Kock) , PAURA (Brazylia) , PRODUKT (Olsztyn/Warszawa) , PORNOSKINS (Warszawa) , PAST DAY MEMORIES (Oświęcim) , PAULO SERGIO (Bydgoszcz) , POCHWALONE (Warszawa) , POSITIVE IMPACT (Solothurn/Szwajcaria) , PERROS SUICIDAS (Berlin) , POJAR (Chełmża) , POSTANOMIC (Toruń) , PRISON (Dania) , REMEDY (Alex. Kujawski) , ROOSTERS (Warszawa) , RUT HOST (U.S/Pl) , REGE (Toruń) , REBELION (Brodnica) , ROZKROCK (Poznań) , RECTIFY (U.K) , REGRES (Częstochowa) , ROMEO MUST DIE (Jasło) , RUN RIOT (Niemcy) , REJESTRACJA (Toruń) , ROAD KILL ZOMBIES (Berlin) , ROCKET MARY (Łódź) , REVENGE OF THE PSYCHOTRONIC MAN (Manchester/UK) , ROYAL AND DEAD (Berlin/Niemcy) , SABOT (U.S/Czechy) , SANCTUS JUDA (Białystok) , ŚMIECH IGNORANCJI (Kalisz) , SCHIZMA (Bydgoszcz) , SCHIZMA 90 (Bydgoszcz) , SICK OF SILENCE (Austria) , SELF HATE (Łódź) , ŚWIETLIKI (Kraków) , S.I.C. (Toruń) , S.I.C (Szwecja) , SYNERGIA (Hiszpania) , SOMETHING LIKE ELVIS (Bydgoszcz) , SKI (Toruń) , STOCZNIA (Pl) , STUDIO 2 (B48/Grudziądz) , STAGNATION IS DEATH (Toruń) , SKAPOINT (Toruń) , SŁOWA WE KRWI (Białystok) , SALUT (Piła) , SHARPEVILLE (Finlandia) , SISYGAMBIS (Francja) , SKAPOLITANS (Toruń) , STRAJK (Płock) , SORAGA (Piła) , SOON IN HERE (Izrael) , SILENCE (Lublin) , SMACKDOWN (Szwecja) , SHUT THE FUCK UP! (Niemcy) , STRIPTIS (Radom) , SUPER GIRLS & ROMANTIC BOYS (Warszawa) , SILENT FRONT (London) , SUFFER (Czechy) , SIGH OF RELIEF (Poznań) , SAMOLUBNY (Toruń) , ŚWIAT CZAROWNIC & ROBERT BRYLEWSKI (Piła/Wa-wa) , SEQUOIA (Francja) , SORA (Bydgoszcz) , STRACONY (Kołobrzeg) , S.A.T.A.N. [SCREAMING ART TERRORIZING APATHETHIC NOTHINGNESS] (Jasło) , SUFFERING MIND (Lublin) , SEVENTHATE (Barcelona) , SPICHKI (Wilno) , SISTA SEKUNDEN (Szwecja) , STATE OF URGENCY (Anglia) , STAATHAAT (Holandia) , SZCZUR D.I.Y (Wrocław) , ŚWIĘTY SPOKÓJ (Białystok) , STRONG SO FAR! (North, Pl) , SUBHUMOUS (Kopi/Pl) , STAN KULLEY (Francja) , SZKARLATYNA (Piła) , SAILING ON (Niemcy) , SPENGIMAS (Litwa) , STRIKING JUSTICE (Holandia) , SIBERIAN MEAT GRINDER (Moskwa/Rosja) , SELF INFECTED VIOLENCE (Pl) , STREGESTI (Gliwice) , STARRY (Essen/Niemcy) , SUPER POTWÓR (Rumia) , SLOW ERASE (Warszawa) , The BOTTLES (Płock) , The OCEAN (Berlin) , The VECTORS (Szwecja) , The BARFLY`S (Niemcy) , The WAONZIN (Utrecht) , THIRTY THREE ROTATION (Puławy) , TELEFON (Czechy) , TOLSHOCK (Szwecja) , TED KACZYŃSKI (Moskwa) , The BLINDING LIGHTSHOWS (Poznań) , TOXIC BONKERS (Łódź) , TROMPKA POMPKA (Berlin) , TOTUUS (Finlandia) , TROTTEL/ TROXX (Budapeszt) , THIRID DEGRE , TORO BRAWO (Wilno) , THREATENED EXISTENCE (Finlandia) , The BOLD & The BEAUTIFUL (Lublin) , TARABAN (Lublin) , THIS HOME IS PREPAIRED (Macedonia) , TOI LUZJA (Chełmża) , The VIANTS (Toruń) , The TESTICLES (Tel-aviv/ Izrael) , The REBEL ASSHOLES (Francja) , The LUNATICS (Warszawa) , THE FIGHT (Warszawa) , THE MUPPET BOYS (Toruń) , THE MAIZTERZ (Gdańsk) , THE DAMROCKERS (Kaszuby) , THE LINE (Warszawa/ Włodawa/ Karczew) , THE ANALFISTS (Wilno/Litwa) , THE JORDY WARSAWS (Warszawa) , THE BLIND DATE (Warszawa) , THUG X LIFE (Poznań) , THE TRUTH (Kraljevo/Serbia) , THE SOLD OUTS (Wilna) , T.O.B (Ciechanów) , TIME HEALS NOTHING (Bełchatów/Łódź) , TEENAGERS (Warszawa) , TONI KETTINEN (Finlandia) , THE ROAD HOME (Holandia) , TO THE TEST (Holandia) , TOTEM SKIN (Dalarna/Szwecja) , THAT'S ALL SHE WROTE (Olsztyn) , TVA KRIG (Szwecja) , TRUD (Toruń) , ULTIMATE BRIGADE (Toruń) , UPSIDE DOWN (Bydgoszcz) , UNLOGISTIC (Francja) , UTOPIA (Olsztyn) , ! UL (Praga) , UNITY OF BLOOD (Poznań) , WŁOCHATY (Szczecin) , WARFARE (Toruń) , WASTED (Finlandia) , WHEEL OF DHARMA (Finlandia) , WIEWIÓRCZAKI (Płock) , WOJTYLA (Wrocław) , VICIOUS IRENE (Szwecja) , VICIOUS CIRCLE (Australia) , VA TAIP VAT (Litwa) , VIA MEDIA (Kołobrzeg) , VICTIM OF TRUTH (Biała Podlaska) , VALUES (Szwecja) , VENGEANCE TODAY (Niemcy) , WHAT WE FEEL (Moskwa) , WAĆPAN P. (Gorzów) , WORK FOR IT (3miato/Olsztyn) , WITCHRITE (Gorzów Wlkp) , WOUNDED KNEE (Warszawa) , ZACK AHOI (Niemcy) , ZABLOUDIL (Czechy) , ZŁODZIEJE ROWERÓW (Zambrów) , ZIMBABWE (Litwa) , ZIMA MUMINKÓW (Toruń) , ZMAZA (Trzcianka) , ZROBIE TO SOBIE (Wrocław) , ZARAZ (Toruń) , ZAKLĘTY KRĄG BIEDOTY (Wrocław) , ZERWANE OGNIWO (Toruń) , ZERUM (Berlin) , ZDRAJCY RZĄDOWI (Poznań)
oraz
DJ`s : 3DEF (Berlin) , 13 Noise Maker/ D'MONIK/ FELIPE/ JAX/ TYTUS/ TR2352C2Y (Tekno Kolektyw/Toruń) , 7th , 2pak - LEVY & BANDAŻ (Crack/Pilon) , AKKA 47 (dada sound system) , ALA & crew (Pilon) , AWARIA ŻELAZKA (Toruń) , BODYHAMMER (MDFKZ/Olsztyn) , BARANEK , BTD (Berlin) , COBRA (Toruń), CROSSFADER , CHAD DE SMOL (BEE!!!Bros./Szczecin) , CARDLO DA CORE/ GRONER/ TOMAZ (Fucking Brigade/Warszawa) , CHoPPeR/ FREDDYM/ 44ss-core/ SPY_K (Frogrecords/Francja) , CIASTCORE/ NIEZYTBOY (monopauza terror/Szczecin) , DAVE (Toruń) , DUB TRAVELLERS SOUND SYSTEM (Berlin) , DON KABANO CZURA (Biała Gorączka) , DARRY DOOMAN , ERYK , ERROR SOUND SYSTEM (Iława) , E-BRAIN/ MARCUS (Bassic Elementz/Toruń) , FUNKY TECHNIK , FREAK/ MAUY/ SWITCH (HCL dj`s Poznań) , GROOVELIKER , GŁOWA/ VROBAK (Radom/Kielce/BandaRobaka) , GORILLA/ LU/ MAYKEE/ SCREEN/ VINI (Evviva L`arte dj`s/Toruń) , IMPACT , JULIE DELORME (Włochy) , KOZA/ SEBO (smocza jama/Wrocław) , KACZMAROZA (Crack) , KajTek (Wałbrzych) , KAKTUS (wywrotek/W-wa) , KEYGEN (kaotic/ Francja/Czechy) , KRAKOŚ (Milicja Poszukuje dis/Toruń) , KAMIL (Disko Terror/Szczecin) , KAI , LUIGI (Włochy) , MANTRA-SOUND SYSTEM (Piła) , MAD MAX BASS ATTACK SOUND SYSTEM 6000 (London) , MISIEX , MOLI (Łódź) , MACIEK (Amsterdam) , MACK/ SUB/ SID (acid punx/ 3miasto) , MERYLUU/ OSMO/ QUARD/ WOOFER/ (3miasto) , NOUT (heretik/Le diable au corps/ Francja) , NEB HQ (Wrocław) , PISAR (Hard Party Prod./Piotrków Tryb.) , PROXY (Darside Crew/Wieluń) , PAUL BIZZARE , P.A.D.A. - Disco KULA Dance Sound (Toruń) , NEB HQ (Wrocław) , REBUS , RESK (Toruń) , STROG/ TEKK (RaggaTerrorFront/ Wrocek/Kraków) , SONAR (Włocławek) , SUBURBASS (Le diable au corp/Francja/ Czechy) , SICIRE & UNLEADED MARIA (Amsterdam) , SZYMEK (roots snd system/ Białystok) , T.N.T GooseMan/ DILINGER (Poznań) , UKI (Wywrotek) , WIDMO , WOJTI (Łódź) , YUMMY , TRIPPMATIC/ RIC.HARD (Wrocław/Wałbrzych/Silent Killaz) , ZBINOR (groźna nuta/W-wa)
i inni.


Grodza 6

PILON - Bulwar Filadelfijski , Fort A1 , Toruń.

pisz na adres: Kontakt - pilon@vp.pl
Mapki dojazdu - Mapka
Pobierz Logo Pilona - Logo Pilon
Pobierz trzcionkę Crass na swój komputer - Font CRASS
(Instalacja: otwórz: Panel sterowania/ Czcionki/ Plik/ Zainstaluj nowa czcionkę (zaznacz czcionkę Crass)/ kliknij OK - gotowe)


z góry



Wyświetl większą mapę

mapa

Mapka centrum (nawigacja i zoom w dolnym prawym rogu mapy).




Malował Krzysztof Konky.





  Powrót do :

NEWSARCHIWUM 2014LIVE 2014 - 2013CRACK ProduktFC THC PILONFOTO ARCHIVELINKS
HOMEARCHIWUM 2013LIVE 2012 - 2010CRACK BandFOTO PILON
MAPA dojazd.ARCHIWUM 2012LIVE 2009 - 2007FOTO LIVE
PILON - nazwa,logoARCHIWUM 2011LIVE 2006 - 2005FOTO LIVE 2
Prasa o PILONieARCHIWUM 2010LIVE 2004 - 2003FOTO LIVE 3
DKF VHS A.A.ARCHIWUM 2009LIVE 2002 - 1996
DKF VHS - plakatyARCHIWUM 2008MP 3 + VIDEO
FOOD NOT BOMBARCHIWUM 2007Galeria plakatów
K. AutonomistówARCHIWUM 2006Galeria plakat. 2
TEKNO KolektywARCHIWUM 2005Galeria plakat. 3
ARCHIWUM 2004
Info ŚWIAT 2014-08
Info ŚWIAT 2007
Info ŚWIAT 2006